KONST / Litografier / Färglitografi 12577097
nr 1257 7097
Lena Cronqvist
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 53/170. Motivet: 72x53 cm
Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 maj 2019
kl 18:04:36
23/5 11:56:57
1.000 kr
27/5 17:22:34
Lena Cronqvist
Läs mer om Lena Cronqvist